PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Centrum Zakupów z apteką i piekarnią

Autor: pr 30 września 2016 11:51

COSMEDICA i piekarnia - cukiernia EMMA to nowi najemcy w parku handlowym Centrum Zakupów w Bielsku Podlaskim. W centrum, którego inwestorem jest firma Napollo, działają już takie marki jak: CCC, KiK, Martes Sport, PEPCO, 50 Style, Rossmann, RTV EURO AGD oraz JYSK.

COSMEDICA zajmie lokal o powierzchni 200 mkw. W swoich placówkach i w sprzedaży internetowej proponuje ponad 24 000 produktów: leków, suplementów diety, artykułów pielęgnacyjnych, propozycji dla osób aktywnych i świadomych swoich zdrowotnych potrzeb. Ten nowoczesny koncept, z silną specjalizacją dermokosmetyczną, obejmuje także porady wysoko wykwalifikowanej kadry konsultantów, służących radą i pomocą wszystkim, dla których liczy się zdrowie, dobra forma i komfort życia.

Piekarnia-cukiernia EMMA zajmie 132 mkw. Firma pochodzi z Hajnówki i działa od 25 lat. Obecnie posiada 6 punktów sprzedaży. EMMA oferuje pełny asortyment cukierniczy - torty, ciasta, ciastka, w tym hajnowski marcinek, produkt certyfikowany, wpisany na listę produktów tradycyjnych prowadzoną przez MRiRW, a także produkty półcukiernicze oraz piekarnicze, w tym oryginalne pieczywo ziemi hajnowskiej.

Centrum Zakupów zlokalizowane jest w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego 31 A i B.

NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz rozwija format obiektów handlowych typu convenience w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich metropolii. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,51

 • Min

  9,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane