PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Certyfikaty "Dobry Produkt" - do 20 września możesz zgłosić do konkursu swój najlepszy produkt!

Autor: PTWP 17 września 2013 10:53

Już w listopadzie podczas VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2013 Grupa PTWP SA, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy oraz" branżowych serwisów internetowych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, po raz kolejny wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyzna firmom z branży żywnościowej certyfikaty "Dobry Produkt - wybór ekspertów".

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą. Nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, sposobem opakowania, promujemy kreatywność firm i odwagę rynkową.

Wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie innowacyjności i jakości, firmy nie tylko inwestują we własny rozwój, ale także pozwalają branży spożywczej wejść w nowy etap rozwoju.

Logo "Dobry Produkt - wybór ekspertów" ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek. Wyraźne logo "Dobry Produkt - wybór ekspertów" ma pomagać konsumentom w dokonaniu właściwego wyboru. Jako że jedynie 30 proc. konsumentów czyta informacje umieszczone na etykietach, logo "Dobry Produkt - wybór ekspertów" daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów.

Selekcja ekspertów obejmuje produkty zgłoszone do konkursu w pięciu kategoriach:

Produkt innowacyjny - ocenie podlega nowatorski charakter rozwiązań dotyczący procesu produkcji, zastosowanych składników albo dobroczynnego wpływu na organizm ludzki.
Funkcjonalność opakowań i design - kategoria, w której brana jest pod uwagę estetyka, innowacyjność i kreatywność rozwiązań, zgodność przekazu wizualnego z produktem, a także praktyczne rozwiązania służące wygodzie użytkownika.
Jakość produktu - kategoria, w której eksperci oceniają nie tylko nowe, ciekawe rozwiązania dotyczące produktu, ale także zgodność produktu z dobrymi normami jakości handlowej i pełną przejrzystość w informowaniu konsumenta o składzie i jego wartości odżywczej.
Produkt regionalny - kategoria, która daje szansę pokazania się produktom niszowym, ale o tradycyjnym i wyrazistym charakterze. Obejmuje produkty, które dzięki wprowadzeniu do szerszej produkcji, przy zachowaniu wysokiej jakości są dostępne dla większej liczby polskich konsumentów.
Produkt zagraniczny - daje szansę pokazania ciekawych rozwiązań powstałych za granicą, które pojawiły się w ostatnich miesiącach na naszym rynku. Dystrybutorzy mogą zaproponować produkty, które dzięki swojej innowacyjności miały duży wpływ na edukację polskiego konsumenta i poszerzenie jego horyzontów kulinarnych.

Zasady uczestnictwa:

Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 20 września.
Jedna firma może przesłać najwyżej dwie propozycje produktów.
Jeden produkt może zostać zaproponowany tylko w jednej kategorii konkursowej.
Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: www.portalspozywczy.pl/formularzdobryprodukt.html (do zgłoszenia należy dołączyć minimum jedno i maksymalnie dwa zdjęcia produktu).

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2013 / 6th Food Market & Retail Forum (5-6 listopada 2013, Hotel Sheraton, Warszawa).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 23.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane