PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CH Auchan Gdańsk powiększy się po przebudowie o 3 tys. mkw.

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2015 14:49

Rozpoczyna się drugi etap przebudowy CH Auchan Gdańsk. Prace budowlane obejmą główną część galerii handlowej i powiększą jej GLA o 3 000 mkw. Zakończenie tego etapu projektu i rozpoczęcie kolejnego planowane jest na marzec 2016 r., natomiast otwarcie całej przebudowanej galerii handlowej zaplanowano na koniec 2016 roku.

Dzięki przeprowadzonym pracom GLA obiektu osiągnie 48 500 mkw. (wraz z Leroy Merlin, Decathlon i Norauto), a liczba dostępnych w obiekcie butików wzrośnie do 70. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Tremend, a jego głównym wykonawcą firma IDS-BUD.
Prace budowlane na drugim etapie rozbudowy obejmą wyburzenie centralnej części dotychczasowej konstrukcji galerii handlowej. Zamknięte zostaną butiki i punkty usługowe zlokalizowane między sklepem ToysRUs a strefą food court. Pozostałe butiki, punkty usługowe, park handlowy oraz hipermarket Auchan będą działały bez zmian. W czasie remontu zostanie uruchomione wejście tymczasowe w centralnej części obiektu.
W zmodernizowanej w drugim etapie części gdańskiej galerii handlowej pojawi się 30 nowych lokali handlowych, w tym Terranova, Carry, Deichmann, Orsay oraz plac zabaw w strefie food court. Kolejny etap przebudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk planowany jest od grudnia 2015 r. do końca 2016 r.
Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieszczące się przy ulicy Szczęśliwej 3 zostało otwarte w 1998 roku. Pierwsza faza przebudowy galerii odbyła się w 2012 roku i objęła północną stronę budynku. Do grona najemców dołączyła wówczas sieć sklepów z zabawkami – Toys’R’Us.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane