PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CH Forum odnotowuje wzrosty obrotów i frekwencji

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 19 lipca 2011 15:16

CH Forum w Gliwicach w kwietniu, maju i czerwcu 2011 r. odnotowo wzrosty obrotów i frekwencji. Wskaźniki te wzrosły w kwietniu 2011 r. o ok. 29 proc., a w maju o ok. 24 proc. Podczas trzech miesięcy 2011 centrum odwiedziło o 26,5 proc. więcej klientów wydając 18,6 proc. więcej pieniędzy niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Podczas gdy w kwietniu ogólnopolski indeks obrotów wykazywał wzrost o 12 proc., Forum zanotowało  29,3 proc. wzrostu obrotów.

- Nasza strategia promocyjna przynosi rezultaty. Wiosną rozpoczęliśmy nową, intensywną kampanię reklamową we współpracy z czołowymi postaciami sceny modowej. Zorganizowaliśmy także szereg wydarzeń przyciągających klientów do Forum, takich jak: wiosenne pokazy mody czy zakończona niedawno wystawa stworzeń prehistorycznych. Co najważniejsze, wydarzenia te przekładają się nie tylko na frekwencję w centrum, ale działają też prosprzedażowo. W skali globalnej wartymi uwagi są wysokie indeksy krajowe i regionalne. Pokazują one wyraźny trend wzro-
stowy. Osiemnastoprocentowy wzrost indeksu obrotów dla Górnego Śląska, o sześć punktów proc. wyższy niż indeks krajowy, to także oznaka dużego potencja.u handlowego regionu, w którym działa CH Forum - komentuje Agnieszka Mielcarz, dyrektor centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane