CH M1 walczy z kierowcami

Autor: Gazeta Wyborcza 8 grudnia 2010 09:11

Jak pisze stołeczne wydanie Gazety Wyborczej, odholowywaniem samochodów na policyjne parkingi grozi Centrum Handlowe "M1" w Markach, jeśli kierowcy nadal będą traktować jego teren jako punkt przesiadkowy do autobusów w stronę centrum.

Jak informuje gazetę jeden z kierowców, zachęcony kampanią "Jedź właściwym pasem" kupił bilet 90-dniowy i zaczął dojeżdżać samochodem na parking M1 u zbiegu Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej na granicy Marek, Ząbek i Warszawy. Stąd w porannym szczycie co pięć minut wyruszają autobusy na Pragę, pl. Bankowy i dalej przez Wolę aż na Bemowo. Po blisko miesiącu takiej praktyki czytelnik zaczął znajdować za wycieraczką kartki o treści: »Szanowny Kierowco! Ten parking jest przeznaczony wyłącznie dla klientów Centrum Handlowego M1. Parkowanie auta w innym celu będzie skutkowało usunięciem go na płatny parking policyjny «.
Jak tłumaczy rzecznik CH, trwa notoryczna walka z grupą ok. 70 osób, którą rozpoznaje ochrona centrum. Rzecznik zaznacza, że wielokrotnie upominano kierowców, że parking jest wprawdzie bezpłatny, ale to teren prywatny. Właściciel opłaca zaś jego ochronę i utrzymanie porządku - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,39

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662