CH Platan w Zabrzu powiększy się o 11 tys. mkw.

Autor: propertynews.pl 16 lutego 2017 18:19

CH Platan w Zabrzu szykuje się do szeroko zakrojonej rozbudowy i modernizacji, których realizacja ma się rozpocząć na przełomie II i III kwartału 2017 roku.

- Przygotowujemy obecnie plany rozbudowy i modernizacji CH Platan, w efekcie której powierzchnia najmu powiększy się o 11 tys. mkw. Aktualnie prowadzimy prace przygotowawcze i konsultacyjno-projektowe w związku z planowaną modernizacją i rozbudową – informuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager w Rockcastle Poland.

Projekt zakłada budowę przestrzeni kinowej, strefy fitness czy dodatkowego parkingu. Po rozbudowie w Platanie pojawi się około 30 nowych sklepów i punktów usługowych. W ramach inwestycji ma też zostać rozbudowana strefa restauracyjna. Zgodnie z aktualnymi planami, nowy Platan ma zostać m.in. wyposażony w ekologiczne oświetlenie LED, a klienci zyskają dostęp do bezpłatnego WI-FI na terenie galerii. Nazwa galerii pozostanie ta sama, jednak jej logotyp zostanie odświeżony. 

Pierwsze działania związane z przyszłą rozbudową CH Platan właśnie ruszają. Część lokali handlowo-usługowych będzie tymczasowo zamykana lub przeniesiona z uwagi na konieczność przygotowania obiektu do startu prac budowlanych. Za projekt przebudowy odpowiada ceniona pracownia SUD Architekci.

Centrum handlowe nie zostanie zamknięte na czas prowadzenia prac. - Obecnie jesteśmy na etapie wyboru generalnego wykonawcy, jednak finalna decyzja jeszcze nie została podjęta - podsumowuje Dominik Piwek, Head of Marketing & PR w Rockastle Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane