CH Plaza Rzeszów powiększa ofertę jubilerską

Autor: pr 30 czerwca 2017 09:54

YES i Verona to nowi najemcy, którzy pod koniec czerwca otworzyli swoje salony w CH Plaza Rzeszów. Sklepy zlokalizowane zostały na parterze w przebudowanym niedawno atrium i zajmą łączną powierzchnię ponad 110 mkw. YES i Verona są kolejnymi markami, które w ostatnim czasie dołączył do grona najemców CH Plaza Rzeszów.

Rzeszowska Plaza w ostatnich miesiącach przeszła gruntowną przebudowę. Był to jeden z etapów przygotowań do otwarcia nowych sklepów i salonów znanych dużych marek. W najbliższych tygodniach sklep sportowy o powierzchni ponad 2500 mkw otworzy Decathlon. Na pierwszym piętrze prawie 500 mkw zajmie KinderPlaneta. Od kilku tygodni do dyspozycji klientów CH Plaza Rzeszów są nowe salony Lavard (100 mkw), Monnari (250 mkw) i Deichmann (460 mkw). W gruntownie przebudowany Centrum pojawiły się także: zajmujący 65 mkw Butik Szafeczka z modą dla mamy i dziecka oraz By Mia Mia (50 mkw) w nowej odsłonie.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane