Chatbot Carrefoura pomoże klientom w wyborze wina

Autor: dlahandlu.pl 4 września 2017 09:38

Chatbot Carrefoura pomoże klientom w wyborze wina Fot. za Carrefour.fr

Carrefour umożliwi swoim klientom zakupy wina przy pomocy chatbota. Usługa została przygotowana specjalnie na jubileuszowe Targi Wina oragnizowane przez sieć. Dzięki nowej usłudze klienci otrzymają spersonalizowane rekomendacje podczas zakupów wina online lub dokonywania rezerwacji wstępnych. Rozwijany w partnerstwie z dwoma start-upami chatbot wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji i nowe sposoby wykorzystywania technologii cyfrowych w celu zapewnienia wzbogaconego doświadczenia zakupowego.

Chatbot został uruchomiony 28 sierpnia w związku z otwarciem wstępnych rezerwacji na targi wina Carrefour, a klienci mogą uzyskać dostęp do usługi na stronach Carrefour (Carrefour.fr, Jereservemafoireauxvins.com, GrandsVinsPrivés.com) oraz poprzez Facebook Messager (począwszy od 12 września). Eksperci ds. wina rozmawiają z klientami, zadając pytania i udzielając kilku wskazówek.

- Nowy asystent sprzedaży pomaga klientom, gdy robią zakupy wina, dając im na przykład dostosowane do nich rekomendacje na podstawie ich upodobań lub towarzyszą konkretnemu daniu.
To szybka i zabawna konwersacja, która ma zapewnić naszym klientom nowe doświadczenie - zkupowe mówi Thina Cadierno, szef klientów i technologii cyfrowych w Carrefour France.

Chatbot nawiązuje wirtualne rozmowy z nowicjuszami i koneserami, pomagając im doprecyzować wybory oparte na kryteriach związanych z typem wina, ceną i charakterystyką trunku. 

Opracowany w celu wielokanałowego użytku chatbot może być wykorzystany do tworzenia cyfrowej listy zakupów, a następnie kierowania użytkowników do sklepów, w których dostępne są produkty (Carrefour i Carrefour Market) lub witryn handlu elektronicznego Carrefour (Jereservemafoireauxvins.fr i GrandsVinsPrivés. com).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane