Cigger chce mieć do końca roku 30 punktów sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2012 09:05

Galeria Tęcza w Kaliszu to kolejne miejsce, w którym uruchomiony został w systemie partnerskim punkt sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Tym samym liczba partnerskich punktów sprzedaży wzrosła do siedmiu.

Poza ,,Tęczą" działają one w galeriach ,,Alfa" w Białymstoku i Olsztynie, ,,Słowiańska" w Zgorzelcu, ,,Głogów" w Głogowie, ,,Plaza" w Toruniu oraz w galerii handlowej w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w około 40 punktach na terenie kraju.

- Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim. Prowadzimy intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami - mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. 

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Można je kupić także w sklepie internetowym. Do sprzedaży w kanale HoReCa dostępne są także e-papierosy jednorazowego użytku Cigger G0.

E-papierosy marki Cigger zastępują tradycyjne papierosy. Zawierają nikotynę, ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie pachną i nie emitują substancji smolistych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane