PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Cigger otwiera stoiska w sklepach Kaufland

Autor: www.dlahandlu.pl 28 listopada 2012 09:54

Jabłonna, Stojadła i Wołomin to kolejne miejscowości, w których w ostatnich dniach uruchomione zostały franczyzowe punkty sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Mieszczą się one w marketach sieci Kaufland, tak jak uruchomiony w październiku tego roku w Zamościu.

Tym samym liczba uruchomionych w tym roku punktów franczyzowych Ciggera wzrosła do trzynastu. Poza Centrami Handlowymi Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim i Carrefour Piekary w Legnicy znajdują się one w galeriach handlowych ,,Alfa" w Białymstoku i Olsztynie, ,,Słowiańska" w Zgorzelcu, ,,Głogów" w Głogowie, ,,Plaza" w Toruniu, ,,Tęcza" w Kaliszu oraz w galerii handlowej w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w ponad 40 punktach na terenie kraju.

- Zanim wystąpiliśmy w tym roku z ofertą do potencjalnych franczyzobiorców, bardzo dokładnie przygotowywaliśmy się przez cały 2011 rok do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej - mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. - Dzięki temu co kilka tygodni otwieramy nowe punkty. Prowadzimy cały czas intensywne rozmowy z kolejnymi potencjalnymi partnerami.

Stoiska Ciggera mają dwie wielkości: 2,5 m x 2,5 m oraz 3,90 m x 2,40 m. Wybór zależy od wielkości galerii handlowej, w której stoisko będzie czynne.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane