PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

CityFit: nowa marka klubów fitness w CH Plaza Rzeszów

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 10 marca 2014 09:21

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów jako pierwsze w Polsce podpisało umowę najmu z nową marką klubów fitness — CityFit. Klub ruszy w maju 2014 roku. Klub znajdować się będzie na pierwszym piętrze centrum i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. CityFit to nowa marka fitness na polskim rynku, planująca ekspansję w całym kraju.

Klub, który zostanie otwarty w Rzeszowie w maju, będzie pierwszą lokalizacją CityFit w Polsce. Kolejne mają powstać m.in. w Wałbrzychu i największych miastach w Polsce - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku.  City Fit zaproponuje swoim klientom nowy koncept w tym segmencie rynku. Marka została stworzona specjalnie dla polskiego rynku, wprowadzając low-costowy koncept, który jest znany m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie jest najszybciej rosnącym segmentem rynku health & fitness.

- Rzeszowski CityFit będzie jednym z najnowocześniejszych klubów nie tylko na Podkarpaciu, ale także w całej Polsce. Chcemy zaoferować mieszkańcom najwyższą jakość urządzeń i usług, zachowując przy tym dostępność cenową oraz elastyczność oferty. Jestem przekonany, że dzięki tym zaletom oraz bardzo dobrej lokalizacji CityFit stanie się klubem pierwszego wyboru dla mieszkańców Rzeszowa i okolic - mówi Nicholas Moses, Dyrektor GeneralnyCityFit.

Plaza Rzeszów to dwupoziomowe centrum handlowe z ponad 70 lokalami handlowymi i punktami usługowymi. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. miejsc parkingowych. Zarządcą obiektu jest Keen Property Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Bandyta 2014-04-22 13:58:16

  I dobrze, może część spasionej hołoty tam przejdzie i nie będą zajmować miejsca normalnym, zdrowym ludziom.

 • buga 2014-04-07 09:31:37

  i gdzie jest ta siedziba

 • Katarzyna 2014-03-10 13:55:42

  Czy istnieje możliwość uzyskania kontaktu telefonicznego bądź mailowego do osoby odpowiedzialnej za rozwój sieci klubów fitness CityFit w Polsce?

  Jak na razie udało mi się znaleźć jedynie adres siedziby spółki.

  Bardzo pomocny byłby jednak kontakt telefoniczny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane