CityFit w chorzowskim CH AKS

Autor: pr 24 marca 2017 14:07

CityFit kontynuuje ekspansję. Dzięki umowie podpisanej z Carrefour Polska, właścicielem i zarządcą Centrum Handlowego AKS, firma otworzy lokal w chorzowskim obiekcie. Fitness klub o powierzchni 2050 mkw. zostanie oddany do dyspozycji klubowiczów w drugiej połowie 2017 roku.

- Nowoczesna powierzchnia fitness, dostępna 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, to odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności i klientów naszego centrum handlowego. Klub będzie również doskonałym uzupełnieniem oferty naszego obiektu. Dlatego jest nam niezmiernie miło powitać CityFit w gronie najemców AKS – mówi Ewa Karska, Dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

CityFit posiada obecnie 9 klubów na terenie całej Polski. W planach są kolejne otwarcia. 

- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię ekspansji. Chorzów jest istotnym punktem w planie naszego rozwoju na obszarze Aglomeracji Śląskiej. Pracujemy również nad nowymi lokalizacjami w pozostałych częściach kraju. W obszarze naszych zainteresowań są galerie handlowe, biurowce oraz centra miast. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane