PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Coca-Cola odwiedzi setki tysięcy Polaków

Autor: pr 6 marca 2015 10:52

Coca-Cola odwiedzi setki tysięcy Polaków

Coca-Cola rozpoczyna największą w historii marki akcję samplingową zapraszając polskie rodziny do wspólnych posiłków.

W trzech miastach specjalne zespoły samplingowe będą przekonywać, jak niewiele trzeba by spędzić czas ze swoimi bliskimi. Czasem wystarczy przygotować wspólnie obiad czy kolację. Bo... razem smakuje lepiej!

Takie jest przesłanie najnowszej kampanii marki Coca-Cola, która zaprasza polskie rodziny do wspólnego posiłku i okazania radości z bycia razem.
Najnowszą kampanię Coca-Cola rozpoczyna największy w historii marki sampling w trzech wybranych regionach - Warszawie, Krakowie i aglomeracji Trójmiasta. Już od połowy lutego specjalne zespoły samplingowe odwiedzają mieszkańców tych miast, wręczając im butelkę Coca-Cola w prezencie i zachęcając do wspólnych posiłków.

Wraz z butelką każdy otrzyma kupony i oferty sklepów dające możliwość zakupu w promocyjnej cenie Coca-Cola oraz innych produktów potrzebnych do przygotowania rodzinnego posiłku. Na etykiecie znajdującej się na odwrocie butelki można znaleźć także przepis na obiad.

Akcja samplingowa potrwa do końca kwietnia, a dzięki ogromnemu zasięgowi niemal każdy mieszkaniec regionu otrzyma swoją butelkę Coca-Cola.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane