PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Coca-Cola ze specjalnym hymnem na Euro 2012

Autor: pr 6 grudnia 2011 12:40

Coca-Cola prezentuje w Polsce i na Ukrainie swój hymn na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - piosenkę "Let's get crazy" zespołu Gogol Bordello. To jeden z kluczowych, obok identyfikacji wizualnej, elementów kampanii marketingowej Coca-Coli na turniej UEFA Euro 2012, której hasło brzmi "Uwolnij piłkarskie emocje".

Elementy kampanii marketingowej Coca-Cola na Euro 2012 pojawiały się od czerwca tego roku. W październiku marka zaprezentowała nowe puszki z grafikami stadionów, które będą w regularnej sprzedaży i zastąpią dotychczasowe opakowania na czas piłkarskiego turnieju. Teraz Coca-Cola wkracza w etap pełnego wdrożenia kampanii, która ma podgrzewać atmosferę i piłkarskie emocje aż do zakończenia mistrzostw.

Kluczowym elementem działań jest hymn na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Marka zaprosiła do współpracy zespół Gogol Bordello, którego lider pochodzi z Ukrainy. Piosenka "Let's get crazy" jest dostępna do odsłuchania oraz do ściągnięcia jako dzwonek na telefon na stronie www.cocacola.pl/euro2012/.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane