Coccodrillo otwiera 5 nowych sklepów w Polsce

Autor: pr, dlahandlu.pl 14 lutego 2017 09:09

W ciągu pierwszego kwartału spółka CDRL planuje otwarcie 5 nowych sklepów w Polsce. Nowe salony pod marką Coccodrillo powstaną też w niemieckim Stuttgarcie i słowackich Koszycach.

- Rozwój i optymalizacja naszej sieci handlowej to zawsze nasz priorytet. W I kwartale powiększymy naszą sieć w Polsce, ale pracujemy też nad rozwojem zagranicznym – powiedział Marek Dworczak, prezes CDRL.
W zeszłym roku CDRL zwiększyło swoją sieć handlową w Polsce o 17 nowych salonów. W rezultacie na koniec roku w Polsce działały już 244 salony pod marką Coccodrillo. Nowe sklepy powstaną w Krakowie (Galeria Krakowska), Zakopanem (na Krupówkach), Kołobrzegu (Galeria Molo), Gdańsku (Centrum Riviera) i Wadowicach.
Na koniec roku sieć CDRL obejmowała też 245 zagranicznych placówek handlowych, z czego 137 na terenie Unii Europejskiej. W 2016 r. spółka powiększyła zagraniczną sieć salonów o 17 punktów handlowych – aż osiem nowych sklepów otworzono w Rumunii.
- Ważnym wydarzeniem będzie dla nas otwarcie naszego pierwszego sklepu w Niemczech. Na tym rynku liczymy bardzo na e-commerce, ale sklep stacjonarny będzie ważnym wsparciem również dla internetowego kanału sprzedaży – zaznaczył wiceprezes Tomasz Przybyła.
Spółka rozwija też internetowy kanał sprzedaży. W tym roku planuje uruchomić dwie nowe wersje swojego sklepu internetowego: rumuńską i ukraińską. Obecnie, oprócz polskiej wersji e-sklepu, działają wersje dedykowane dla klientów z Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii.
Od początku roku do końca III kwartału skonsolidowane przychody właściciela marki Coccodrillo wzrosły o 14,4 proc. do 151,47 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,79

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane