Coffeeheaven wprowadza program lojalnościowy

Autor: pr 23 września 2011 14:19

Coffeeheaven uruchomił 20 września br. program lojalnościowy - my coffeeheaven. Klienci kawiarni otrzymają unikatowe karty magnetyczne, a wraz z nimi wiele urozmaiconych korzyści.

Od 20 września w kawiarniach coffeeheaven można odebrać specjalne karty magnetyczne my coffeeheaven. Klienci zdobywają punkty za zakup wszystkich produktów dostępnych w kawiarni oraz w prosty sposób wymieniają je na dowolne produkty coffeeheaven. To pierwszy program na rynku, który premiuje całą ofertę. Punkty są zapisywane na karcie od momentu pierwszego zamówienia. Za każdą wydaną złotówkę, klient otrzymuje 0,5 punktu.


Z racji deklaratywnego poziomu korzystania z internetu przez grupę docelową coffeeheaven, kartę można także zarejestrować na stronie www.mycoffeeheaven.pl. Dzięki takiej rejestracji klienci uzyskują dodatkowe korzyści: ekstra punkty w dniu urodzin, specjalnych okresach promocyjnych czy punkty premiowe za specjalnie dedykowane dla konkretnego klienta promocje. Rejestracja jest też bardzo przydatna w przypadku zagubienia karty. Gwarantuje, że zebrane punkty są przypisane do naszego konta, więc można je bez problemu przenieść na nową kartę. Dzięki stronie WWW, każdy ma dostęp do swojego konta - liczby zgromadzonych punktów, historii wizyt w coffeeheaven oraz bieżących informacji o programie.

- Program lojalnościowy ma globalne znaczenie dla naszego biznesu, gdyż skutecznie buduje świadomość marki i ma niebagatelny wpływ na wyniki sprzedażowe - mówi Paweł Wasiljew, dyrektor zarządzający CHI Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • staly klient 2011-11-05 22:25:50

    Nie wiem w jaki sposób Coffeeheaven dba o swoich klientów jeśli chodzi program lojalnościowy. Jako, że jestem częsta bywalczynią tej kawiarni używałam karty stałego klienta która wcześniej oferowała 1 kawę gratis za 10 kupionych. Teraz oferta się zmieniła i stały klient traci na tym. Teraz za kupioną kawę za powiedzmy 10zł dostajemy 5 punktów, co jest równoważne z 50gr. Nawet jeśli kupię 10 takich kaw na swoim koncie będę miała 50 punktów, czyli 5zł - a za to już kawy nie kupię!!! I to się nazywa troska o klienta? I gdzie jest te 70% klientów, którzy ocenili pozytywnie te program???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane