Coimpex przygotował koncepcję projektową CH Młociny

Property News 24 maja 2013 11:29

Spółka Coimpex, która planuje budowę Galerii Młociny na warszawskich Bielanach, zrobiła pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia budowy. - Udało nam się opracować ciekawą i mocno zaawansowaną koncepcję projektową centrum handlowego, która była podstawą do wydania decyzji środowiskowej. To pierwszy krok w procesie uzyskania pozwolenia na budowę - informuje Artur Walczuk, Project Manager w Coimpex

- Równolegle władze miasta procedują projekt wprowadzenia w życie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Aktualnie jest on wyłożony do wglądu publicznego i w naszej ocenie w ciągu najbliższych miesięcy ma szansę zostać uchwalony przez Radę Miasta - podkreśla Artur Walczuk.

Projekt Galerii Młociny przygotowała pracownia architektoniczna Stefana Kuryłowicza.

- Galeria Młociny uzupełni istniejącą infrastrukturę miejską w rejonie dzielnicy Bielany. W chwili obecnej w tym miejscu jest zlokalizowany duży węzeł komunikacyjny, w skład ktorego wchodzą: stacja metra Młociny, zajezdnie tramwajowa i autobusowa oraz bezpośredni zjazd z trasy Mostu Północnego. Poza tym w rejonie przedsięwzięcia znajduje się zabudowa mieszkaniowa, jak również tereny produkcyjne, na których dominuje Huta Warszawa. To wszystko predysponuje naszą inwestycję do rangi lokalnego centrum - przekonuje Walczuk.

- Wielofunkcyjny budynek, przez nas zaplanowany, ma oferować dostęp do handlu, kultury i rozrywki. Powierzchnia najmu buydnku, nad którym pracujemy, wyniesie ok. 62 tys. mkw., co jest porównywalne np. z Galerią Mokotów - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,83

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane