Colliers zarządcą Galerii Jurowieckiej

www.portalspozywczy.pl 9 czerwca 2015 21:40

Firma doradcza Colliers International będzie odpowiedzialna za zarządzanie nową inwestycją handlową w Białymstoku - Galerią Jurowiecką. Colliers w Polsce zarządza obecnie ponad 60 nieruchomościami komercyjnymi o powierzchni przekraczającej milion mkw.

Galeria Jurowiecka powstaje u zbiegu głównych ulic - al. Piłsudskiego, ul. Sienkiewicza i ul. Jurowieckiej. Miejsce to jest głównym punktem przesiadkowym komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej. W sąsiedztwie galerii zlokalizowana jest trasa spacerowo-rekreacyjna oraz znajdujący się w fazie realizacji projekt Hotel Ibis Styles.

Galeria Jurowiecka oferuje łącznie ponad 25 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 460 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Oferta gastronomiczna galerii dostępna będzie w kawiarniatach takich, jak Illy Cafe, Grycan, Cukiernia Sowa oraz w restauracjach McDonald's, Subway, Zenthai, Arianos Kebab, Sixty Six i Hokus Pokus.

Generalnym wykonawcą galerii jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Obiekt zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • fuzi 2015-06-14 16:36:25

    zapomnieli w ej informacji o najważniejszy co? ME robi najlepsze otwarcia ze wszystkich elektromarketów, dlatego trudno się tam dostać i zgarnać coś przed innymi, ale ja spróbuję ponownie :D

  • ludź 2015-06-11 15:04:33

    no i media expert tam wstawią, więc będzie o co walczyć na rpomocjach podczas otwarcia :D Ludziom po głowach będzie tez można pochodzić

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane