PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Comarch ERP z włoską marką odzieżową Imperial

Autor: pr/dlahandlu.pl 27 marca 2015 12:18

Comarch Retail produkowany przez Comarch, krakowskiego producenta systemów ERP, usprawnił zarządzanie siecią sklepów i sprzedażą w Internecie włoskiej marki oferującej ubrania dla kobiet i mężczyzn Imperial.

Jak podkreśla Joanna Baranowska, przedstawicielka sieci Imperial w Polsce, o wyborze rozwiązań Comarch przesądziła komplementarność oferty. – Nasze sklepy pojawiły się na polskim rynku modowym ponad rok temu. W centrali firmy posiadamy Comarch Retail Centrala, w sklepach Comarch Retail POS oraz Comarch Retail Backoffice. Nasz sklep internetowy wykorzystuje rozwiązanie Comarch ERP e-Sklep.

Zaletą wdrożenia Comarch jest pełna integracja wszystkich systemów oraz zarządzanie wykorzystywanymi kanałami sprzedaży z jednego miejsca. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy systemu Comarch Retail POS bez stałego połączenia internetowego z centralą. Mechanizmy synchronizacji danych działają tak sprawnie, że centrala firmy posiada bieżące informacje o sprzedaży, stanach magazynowych ze wszystkich swoich sklepów. Ponadto zamówienia ze sklepu internetowego trafiają do systemu na bieżąco.

Całość systemu jest zbudowana w nowoczesnej architekturze. Otwartość i elastyczność systemu pozwala na dostosowanie Comarch Retail do specyficznych wymagań branż oraz firm w zakresie wyglądu oraz sposobu pracy.

W ostatnim czasie oprogramowanie Comarch ERP e-Sklep wzbogaciło się o wiele nowości. Poza rozwijaniem nowego panelu administracyjnego, wprowadzono nowe integracje z serwisami zewnętrznymi. Usprawniano sprzedaż hurtową i współpracę z portalem Allegro.

Właścicielem sieci odzieżowej Imperial w Polsce jest firma Up'S Sp. z o.o. Jej sklepy znajdują się w prestiżowych centrach handlowych w Polsce: warszawskim Blue City; bydgoskim Focus i łódzkiej Manufaktura. Dodatkowo istnieje możliwość zakupów w sklepie internetowym www.imperialstore.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane