Comarch iSklep24 zintegrowany z Facebookiem

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2011 14:50

Comarch udostępnił nową wersję Comarch iSklep24 5.2, która posiada wbudowane wtyczki pozwalające na integrację sklepu internetowego z Facebookiem.

Według danych z serwisu Socialbakers.com, już ponad 25 proc. Polaków posiadających dostęp do Internetu, czyli 5,63 mln osób, ma swoje konto na Facebooku. Od początku tego roku przyrost zarejestrowanych osób wyniósł 25 proc., co stanowi ok. 1,13 mln nowych użytkowników. - Powyższe dane kreują oczywisty wniosek - z e-biznesem trzeba dzisiaj być tam, gdzie naturalnie przebywa lwia część internautów - potencjalnych odbiorców produktów i usług - w mediach społecznościowych - zauważa Barbara Molga, product manager Comarch iSklep24.

- Tworząc kolejne wersje naszych systemów mamy przede wszystkim na uwadze potrzeby naszych klientów oraz trendy płynące z rynku e-commerce. Dlatego motywem przewodnim przyświecającym najnowszej wersji Comarch iSklep24 była właśnie jej integracja z serwisem Facebook. Wprowadziliśmy kilka dodatków, które pomogą naszym klientom promować się poprzez media społecznościowe. Od teraz dzięki przyciskom "Lubię to!" i możliwości komentowania, e-klienci będą mogli zaopiniować cały sklep bądź konkretny produkt z jego oferty. Co więcej aktywowano wtyczkę "Zaloguj się z Facebookiem", która pozwala na logowanie do e-sklepu przy użyciu danych użytkownika z konta na Facebooku - mówi Barbara Molga. - Będziemy nadal podążać z trendem social commerce. Nowa wersja Comarch iSklep24 ujrzała światło dzienne zaledwie klika dni temu, a nasz zespół produkcyjny już pracuje nad kolejną - dodaje ekspert Comarch.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane