Comp tworzy platformę łączącą małe sklepy w sieć usługową

Autor: dlahandlu.pl 15 czerwca 2016 11:12

Comp Centrum Innowacji wdrożył platformę usługową, która funkcjonuje w oparciu o ogólnopolską sieć 10 tysięcy połączonych punktów handlowych. Kolejnym krokiem, w perspektywie najbliższego roku będzie poszerzanie bazy punktów oferujących rozwiązania w ramach M/platform oraz rozwój dedykowanych dla handlu e-usług.

- Zakładamy, że dzięki M/platformie małe i średnie punkty handlowe i usługowe otrzymają świetne narzędzie do konkurencyjnej walki na rynku z dużymi, często międzynarodowymi sieciami – podkreśla Jacek Rodak, prezes zarządu Comp Centrum Innowacyjności.

Dzięki platformie klienci, oprócz zakupów w punktach handlowych, mogą skorzystać również z oferty pożyczkodawców, wykupić ubezpieczenie czy doładować telefon. 
Comp Centrum Innowacji w sierpniu br. w ramach M/platformy planujemy wdrożenie usługi w postaci „Mikropożyczki”, która spowoduje że punkt handlowy będzie mógł pośredniczyć w udzielaniu pożyczek. - Do typowych usług będą należeć docelowo naliczenia punktów w różnych programach partnerskich i lojalnościowych, doładowania telefonów, pobieranie różnego rodzaju kuponów rabatowych, biletów na wydarzenia, biletów parkingowych, a także usług bankowych, ubezpieczeniowych, płatności elektronicznych bez konieczności korzystania z karty płatniczej – podkreśla Jacek Rodak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane