Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2015 12:21

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil fot. materiały prasowe

Coolomaty, dostępne 24h na dobę urządzenia, które umożliwiają klientom spożywczych sklepów internetowych odbiór zamówienia bez konieczności oczekiwania na kuriera w domu, w pierwszej fazie projektu zostały zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Partnerem projektu Coolomat w Polsce są delikatesy Alma24.pl.

Aktualnie trwają ostatnie prace wdrożeniowe i testy w ramach integracji sieci Coolomat ze sklepem internetowym Alma24.pl. Maszyny składają się z co najmniej 35 skrytek, z których 21 umożliwia przechowywanie produktów w temperaturze do -20C. - Cieszymy się, że jesteśmy na ostatniej prostej wdrożenia i wszystko wskazuje, że rozpoczniemy projekt zgodnie założonym harmonogramem.  Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami zamierzamy uruchomić dostawy jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że Coolomaty zostaną dobrze przyjęte przez klientów Alma24 - mówi Marcin Warzocha – prezes zarządu firmy i jeden z jej współzałożycieli.

Delikatesy Alma to sieć 46 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Na półkach delikatesów znaleźć można m.in. ofertę ponad 450 produktów ze znakiem Food&Joy. Ofertę elikatesów Alma dopełnia sklep internetowy Alma24.pl. W 2015 roku ruszył projekt franczyzowy pod nazwą Alma Smart.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Miszel 2015-11-03 16:57:27

    Mnie się podoba bo bez kolejek i nie muszę chodzić po całym sklepie. Szybciej i wygodniej.

    Ciekawe czy będzie gdzieś blisko mnie taka lodówka?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane