Coraz bliżej otwarcia Galerii Stokrotka w Boguchwale

Autor: www.dlahandlu.pl 23 października 2012 14:26

Dobiega końca budowa Centrum Handlowego Stokrotka w Boguchwale pod Rzeszowem. W obiekcie swoją działalność uruchomi supermarket spożywczy Stokrotka, a także mniejsze sklepy i punkty usługowe. Otwarcie nastąpi jeszcze w tym roku.


 

Obiekt powstaje przy ul. Tkaczowej, jednocześnie drodze krajowej nr 9, prowadzącej do granicy ze Słowacją w Barwinku. Centrum Handlowe jest na zaawansowanym etapie budowy. Powierzchnia galerii będzie liczyć ponad 1.350 mkw. Centralne miejsce zajmie supermarket Stokrotka, a w pasażu znajdą się punkty handlowo-usługowe. Podpisano już część umów najmu, trwają negocjacje z kolejnymi firmami. Do dyspozycji klientów zostanie oddany również parking z miejscem na ponad 30 aut.

Centrum Handlowe Stokrotka to pierwszy taki obiekt w Boguchwale. Na terenie województwa podkarpackiego z sukcesem funkcjonują już podobne galerie, a także supermarkety Stokrotka m.in. w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Kolbuszowej, Sanoku, czy w Mielcu.

Inwestorem nieruchomości w Boguchwale jest spółka Elpro Ekon, wchodząca w skład Grupy Handlowej Emperia. Elpro Ekon zarządza ponad 200-stoma obiektami na terenie całego kraju, w tym Centrami Handlowymi Stokrotka. Spółka pozyskuje tereny pod inwestycje i prowadzi działalność deweloperską.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane