Cosmedica najemcą Placu Vogla

Autor: pr 2 listopada 2015 10:12

Grupa Cosmedica proponuje mieszkańcom Wilanowa rozbudowaną formułę opieki dermokonsultantów oraz dietetyka w Placu Vogla. Jest to 45. apteka marki oraz pierwszy gabinet konsultacyjny.

Fachowe doradztwo i duży wybór dermokosmetyków to wyróżnik grupy Cosmedica. W Wilanowie  powstał ponadto specjalistyczny gabinet, w którym doradcy poprowadzą konsultacje i będą propagować zdrowy styl życia.  

Konsultacje ruszają w listopadzie.

Zakres porad zdrowotnych w gabinecie Cosmedica będzie rozbudowywany, ale już teraz dermokonsultanci mają do dyspozycji specjalistyczne aparaty do mikrodermabrazji, do analizy składu ciała, a także do oceny kondycji skóry, włosów i paznokci. Na konsultacje zapisać się można na miejscu.

Czterdziesta piąta apteka marki Cosmedica ma ponad 100 mkw. ekspozycji z szeroką ofertą, w której oprócz leków można znaleźć: dermokosmetyki, sekcję dla mamy i dziecka, suplementy diety czy akcesoria sportowe.

Ogólnopolska ekspansja grupy trwa od dwóch lat. Przez ten czas podwojono liczbę placówek. Obecnie można je znaleźć od Trójmiasta poprzez Małopolskę, aż po Dolny Śląsk. Cosmedica realizując swoją strategię rozwoju poszukuje też nowych lokali.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane