PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Costa Coffee otworzyła dwie nowe kawiarnie w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 15 lutego 2016 11:39

Costa Coffee  zawitała na Śródmieście i Powiśle. Ofertą i klimatycznym wystrojem wnętrz zachęca do odwiedzin mieszkańców ul. Tamka i pracowników Oxford Tower przy ul. Chałubińskiego.

– Zgodnie z planem i ustalonym harmonogramem realizujemy swoją strategię rozwoju na rok finansowy, kończący się w lutym br. Obecnie, pod szyldem COSTA COFFEE funkcjonuje już 115 kawiarni w 18 miastach Polski, a my wciąż nie zwalniamy tempa. W planach mamy kolejne otwarcia, o których będziemy informować na bieżąco. Stawiamy zarówno na klientów indywidualnych, jak i biznesowych – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director, COSTA COFFEE POLSKA.

Lokal w budynku mieszkalnym przy ul. Tamka 29 o łącznej powierzchni około 130 m kw. oferuje blisko 50 miejsc siedzących, a w sezonie wiosenno-letnim także dodatkową przestrzeń na odpoczynek z kubkiem aromatycznej kawy w ogródku. 

Równolegle, marka otworzyła swoją kawiarnię w jednym z największych budynków biurowych Oxford Tower w ścisłym centrum Warszawy. COSTA COFFEE, zlokalizowana przy ul. Chałubińskiego 8 (za hotelem Marriott) oferuje ponad 20 miejsc siedzących. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane