PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Costa Coffee zapowiada otwarcia nowych kawiarnii

www.portalspozywczy.pl 6 lutego 2015 14:25

- Do końca lutego 2015 r., kiedy kończy się nasz rok finansowy, otworzymy jeszcze trzy nowe kawiarnie. W przyszłym roku finansowym - od marca 2015 r. - przyspieszymy rozwój. Otworzymy wtedy 5-8 kawiarni. W kolejnych latach nie będziemy otwierać mniej niż 10 kawiarni rocznie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Andrzej Jackiewicz, dyrektor generalny CHI Polska, firmy, która rozwija sieć Costa Coffee w Polsce.

- Zupełnie naturalne jest, że obecnie jesteśmy bardziej skupieni na rebrandingu niż organicznym rozwoju sieci - dodaje Andrzej Jackiewicz. Najpóźniej do końca 2015 roku wszystkie kawiarnie w Polsce (ponad 100) mają zmienić szyld z Coffeeheaven na Costa Coffee.

Jak już pisaliśmy, CHI Polska właśnie finalizuje strategię dotyczącą ekspansji na najbliższe 5-7 lat. Chce zaskoczyć rynek.

- Chcemy otwierać lokale w standardowych miejscach i lokalizacjach, tak jak do tej pory, takich jak centra handlowe, biurowce czy główne ulice miast. Jednak wejdziemy do trochę innych lokalizacji, w których jeszcze nie mamy kawiarni. Będziemy otwierać też trochę inne formaty kawiarni - takie, których nie ma obecnie na polskim rynku - komentuje Andrzej Jackiewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane