PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CREAM bedzie zarządzać obiektami handlowymi Grupy Napollo

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2015 12:47

CREAM podpisało umowę z Grupą Napollo, właścicielem Galerii Renova oraz Centrów Zakupów w Ząbkach, Zgierzu i Czerwionce-Leszczynach na zarządzanie tymi obiektami. Zakres współpracy obejmuje m in. zarządzanie umowami najmu, administrowanie i utrzymanie techniczne.

Parki handlowe, funkcjonujące pod nazwą Centrum Zakupów realizowane są w centrach miast do 100 tys. mieszkańców, dużych osiedli mieszkaniowych oraz miastach satelickich metropolii. Spełniają funkcję convenience.

Galeria Renova to warszawskie centrum handlowe, w którym swoje sklepy ulokowały znane sieci, w tym, Cosmedica, Rossmann, Stokrotka, Empik, C&A, Pepco, CCC, salon RTV Euro AGD.

Przeczytaj także:

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 21 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience", obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe oraz nieruchomości typu „stand-alone" o łącznej powierzchni 162 100 mkw.

Właścicielem Galerii Renova i Centrum Zakupów jest GRUPA NAPOLLO, która jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych. Format parków handlowych w kategorii convenience centre pn. Centrum Zakupów oraz kameralnych, śródmiejskich galerii handlowych Grupa rozwija na terenie całego kraju. Firma realizuje również inwestycje mieszkaniowe w Lublinie i w Warszawie, gdzie obecnie trwają budowy kolejnych projektów, w tym Apartamentów Niemcewicza 17 na warszawskiej Ochocie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane