PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CREAM podjęło współpracę z Galerią Madison

Autor: dlahandlu.pl 10 lipca 2017 13:04

CREAM w drugim kwartale br. podjęło współpracę z Galerią MADISON w Gdańsku w zakresie: doradztwa strategicznego, komercjalizacji oraz wsparcia przy trwającej obecnie kompleksowej rewitalizacji obiektu.

Celem współpracy jest dodatkowe wzmocnienie projektu tak aby utrzymać tendencję wzrostową przez kolejne lata. Dokona się to dzięki prowadzonej już całościowej rewitalizacji, właściwemu pozycjonowaniu Galerii oraz nowym narzędziom komercyjnym – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

Wiosną b.r. Galeria Madison w Gdańsku rozpoczęła projekt rewitalizacji obejmujący prace budowlane i modernizacyjne, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz jej jeszcze lepsze dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Jeszcze w tym roku, obiekt zyska nową, komfortową przestrzeń gastronomiczną, uzupełniając tym samym ofertę restauracyjną o nowe i cenione marki. Nowa przestrzeń food-court zostanie zaaranżowana na II piętrze Galerii, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do centrum. Planowane otwarcie strefy food court to druga połowa lipca.

MADISON to śródmiejska galeria handlowa o pow. całkowitej 29 000 m2 oraz 18 000 m2 pow. najmu, zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie starego miasta. Oprócz funkcji handlowej obejmującej ofertę ponad 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych zlokalizowanych na 5 poziomach, oddaje do dyspozycji swoich klientów Centrum Fitness, Centrum Medyczne oraz część biurową. Wśród licznych najemców Galerii znajdują się m in. Piotr i Paweł, New Yorker, Douglas, W.Kruk, Orsay, Reserved, Mohito, Wólczanka i wielu innych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane