Cursor będzie zarządzać magazynami Ruchu

Autor: portalspozywczy.pl 20 lutego 2012 13:01

Do portfolio klientów spółki Cursor - współtworzącej pion wsparcia sprzedaży i marketingu w Grupie Outsourcing Experts - dołączyła sieć Ruch SA.

Współpraca z jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw handlu detalicznego obejmuje outsourcing procesów magazynowych produktów FMCG. To kolejny - po projektach Galposter i ArchiDoc - kontrakt spółki z Grupy Outsourcing Experts z Ruch.

W ramach umowy Cursor zapewnia wsparcie w obszarze obsługi i zarządzania magazynami Ruch w Lublinie, Kielcach i Warszawie. Spółka z Grupy OEX odpowiada za przyjmowanie, przechowywanie oraz pakowanie towarów FMCG. Ponadto, Cursor odpowiada za wdrożenie wyspecjalizowanego systemu magazynowego, jak również za dostarczenie infrastruktury - regałów wysokiego składowania, antresoli oraz wózków widłowych.

- W obsługę obiektów Ruchu w Lublinie, Kielcach i Warszawie zaangażowany będzie stały zespół liczący ponad 70 pracowników - mówi Grzegorz Wroniszewski, Group Account Director w spółce Cursor, odpowiedzialny za procesy montażowe i logistykę.- Dzięki naszej usłudze oraz przeprowadzanym w Ruchu zmianom organizacyjnym, zarządzanie łańcuchem dostaw do punktów sprzedaży detalicznej będzie dużo prostsze i tańsze - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • agent UAS 2012-03-10 17:06:50

  Wiesz, jak będą mieć umowę o pracę to zawsze mają szansę obrony,PIP,Sąd Pracy.Najniższą krajową dostać ci ludzie muszą.Ale jest to skandal to fakt. Gorzej jak będą to umowy zlecenia co jest bardzo prawdopodobne bo w tym porąbanym kraju człowiek pracujący jest nikim,a właściwie niczym.

 • Curtis 2012-03-09 23:33:49

  " zarządzanie łańcuchem dostaw do punktów sprzedaży detalicznej będzie dużo prostsze i tańsze - dodaje " Kosztem oczywiście pracowników magazynowych. Z tego co słyszałem Cursor płaci 5 zł za godzinę pracy. Skandal !!!!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane