Cursor przejmie obsługę sklepów internetowych spółki Próchnik

Autor: dlahandlu.pl 4 października 2016 12:37

Zarząd spółki Próchnik S.A. poinformował o podjęciu współpracy ze spółką Cursor S.A., która wchodzi w skład Grupy kapitałowej OEX S.A.

Przedmiotem umowy jest organizacja przez Cursor S.A. magazynowania, zarządzanie zapasami, świadczenie usług spedycyjnych obsługi i logistyki sklepów własnych Próchnik, oraz obsługa klientów sklepu internetowego Próchnika S.A. 

Zdaniem zarządu spółki Próchnik pozwoli to na optymalizację procesów operacyjnych w spółce, skupienie uwagi i wysiłków na zasadniczej działalności spółki, a w przyszłości na osiągnięcie oszczędności w porównaniu do obecnego stanu.

Współpraca w oparciu o zawartą umowę pomiędzy Próchnik S.A. a spółką Cursor S.A. została podjęta także w zakresie sprzedaży produktów marek: Próchnik i Rage Age poprzez platformy sklepu internetowego Próchnik i Rage Age oraz obsługi posprzedażowej.

Cursor S.A. będzie prowadził sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych w swoim imieniu i na swoją odpowiedzialność za wynagrodzeniem w postaci marży sprzedażowej ustalonej od wartości sprzedanych produktów. 

W opinii zarządu Próchnika wpłynie to na zwiększenie satysfakcji klientów z procesu obsługi, przyspieszy realizację zamówień a jednocześnie zdejmie ze spółki większość ryzyk jakie towarzyszą sprzedaży internetowej. Próchnik liczy na dalszy szybki rozwój tego kanału sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane