PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Cursor przejmie obsługę sklepów internetowych spółki Próchnik

Autor: dlahandlu.pl 4 października 2016 12:37

Zarząd spółki Próchnik S.A. poinformował o podjęciu współpracy ze spółką Cursor S.A., która wchodzi w skład Grupy kapitałowej OEX S.A.

Przedmiotem umowy jest organizacja przez Cursor S.A. magazynowania, zarządzanie zapasami, świadczenie usług spedycyjnych obsługi i logistyki sklepów własnych Próchnik, oraz obsługa klientów sklepu internetowego Próchnika S.A. 

Zdaniem zarządu spółki Próchnik pozwoli to na optymalizację procesów operacyjnych w spółce, skupienie uwagi i wysiłków na zasadniczej działalności spółki, a w przyszłości na osiągnięcie oszczędności w porównaniu do obecnego stanu.

Współpraca w oparciu o zawartą umowę pomiędzy Próchnik S.A. a spółką Cursor S.A. została podjęta także w zakresie sprzedaży produktów marek: Próchnik i Rage Age poprzez platformy sklepu internetowego Próchnik i Rage Age oraz obsługi posprzedażowej.

Cursor S.A. będzie prowadził sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych w swoim imieniu i na swoją odpowiedzialność za wynagrodzeniem w postaci marży sprzedażowej ustalonej od wartości sprzedanych produktów. 

W opinii zarządu Próchnika wpłynie to na zwiększenie satysfakcji klientów z procesu obsługi, przyspieszy realizację zamówień a jednocześnie zdejmie ze spółki większość ryzyk jakie towarzyszą sprzedaży internetowej. Próchnik liczy na dalszy szybki rozwój tego kanału sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane