Cursor wspiera działania sprzedażowe marki Dekoral

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2017 12:20

Cursor z Grupy OEX realizuje projekt obejmujący wsparcie działań sprzedażowych w formule 360 stopni dla PPG Deco Polska, właściciela marki Dekoral.


Cursor odpowiada za strategię i realizację działań promocyjnych oraz wizerunkowych w punktach sprzedaży, merchandising, a także produkcję i logistykę materiałów marketingowych klienta. Spółka obsługuje także programy lojalnościowe PPG Deco Polska. Akcje są realizowane na terenie całej Polski. Współpraca obejmuje działania dla całej gamy farb Dekoral oraz pozostałych marek należących do klienta, m.in. Drewnochron i Bondex.
Pierwszym projektem zrealizowanym przez Cursor dla PPG Deco Polska było wsparcie wprowadzenia na rynek nowych wersji produktów. Akcja była prowadzona w blisko 500 punktach sprzedaży przez kilkanaście ekip terenowych spółki z Grupy OEX. Z czasem zakres działań realizowanych w ramach współpracy był systematycznie rozszerzany. Dziś Cursor odpowiada za organizację konkursów, loterii i programów lojalnościowych klienta. Spółka zajmuje się także produkcją i logistyką gadżetów oraz materiałów POS, wykorzystywanych do komunikacji promocji w miejscach sprzedaży oraz prowadzi warsztaty edukacyjne dla pracowników sieci handlowych oferujących produkty z portfolio PPG Deco Polska. O odpowiednią ekspozycję farb Dekoral w kilkuset sklepach w całej Polsce dbają mobilni merchandiserzy Cursora.
Cursor jest pierwszą firmą na rynku wsparcia sprzedaży w Polsce oferującą zarówno budowę strategii komunikacji działań bazujących na bezpośrednim dotarciu do konsumentów, jak i ich wykonanie.
- Naszą ofertę tworzy kilka filarów kompetencyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować
od podstaw i zrealizować całość działań przekładających się na budowanie świadomości marki
i wzrost sprzedaży produktów oferowanych przez naszych klientów. Dysponujemy jedną
z największych struktur terenowych w Polsce, co pozwala nam obsługiwać akcje o każdej skali – mówi Przemysław Bogdański, dyrektor zarządzający field marketing w Cursor SA.
Za koncepcję, stworzenie kreacji graficznych i realizację akcji promocji konsumenckich odpowiada należąca do spółki Cursor agencja !eatme, specjalizująca się w experience marketingu.
PPG Deco Polska to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral oraz Domalux, Drewnochron i Sigma. Firma jest częścią globalnego koncernu PPG Industries.

Cursor obsługuje ponad 400 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,25

  • Śr

    15,58

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10968

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane