Cursor wspiera sprzedaż fajerwerków w sieciach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2015 11:08

Cursor, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu wsparcia sprzedaży i e-logistyki, kontynuuje rozpoczętą w 2014 roku współpracę z producentem fajerwerków Piromax. Kontrakt obejmuje budowę ekspozycji produktów klienta w sieciach detalicznych oraz outsourcing konsultantów sprzedaży.

W ramach współpracy w pierwszym etapie Cursor przygotował dodatkowe ekspozycje produktów prezentujące ofertę Piromax. Punkty sprzedaży fajerwerków pojawiły się w kilkudziesięciu halach sieci Carrefour i Leclerc na terenie całej Polski. Całość została wykonana zgodnie z identyfikacją wizualną stosowaną przez klienta.

Od połowy grudnia konsultanci sprzedaży Cursora doradzają i pomagają w doborze odpowiednich produktów klientom zainteresowanym ofertą Piromax.

- Przed rozpoczęciem akcji nasi konsultanci przeszli szkolenie produktowe, na którym poznali nie tylko szczegóły oferty Piromax, ale także zasady bezpiecznego korzystania z fajerwerków. Każda z zatrudnionych przez nas osób posiada wiedzę z zakresu technik sprzedażowych, dzięki czemu nasze działania przekładają się na wymierny wzrost obrotów klienta – powiedział Przemysław Bogdański, dyrektor zarządzający usługami field marketing w Cursor SA.

W tym roku klienci przed zakupem będą mogli zobaczyć na tabletach filmy przestawiające działanie danego produktu. O kontynuowaniu współpracy z Cursor klient zdecydował po analizie efektów zeszłorocznej akcji wspierającej sprzedaż jego produktów.

Outsourcing konsultantów sprzedaży Cursora pozwala na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych konsumentów, budowanie świadomości marki i zwiększanie sprzedaży produktu lub usługi. Spółka najczęściej realizuje tego typu akcje dla klientów z branży spożywczej, budowlanej, kosmetycznej, elektrycznej i AGD. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane