PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Cushman & Wakefield awansuje pracowników polskiego oddziału

Autor: dlahandlu.pl 26 sierpnia 2016 12:03

Firma doradcza Cushman & Wakefield przyznała tytuł Associate orazAssociate Director 62 pracownikom w regionie EMEA. W Polsce tytuł Associate / Associate Director otrzymało 8 osób.

Od sierpnia br. tytułem Associate lub Associate Director posługują się: Michał Galimski, Marcin Golly, Anna Hofman, Daria Kotarska, Piotr Lisicki, Magdalena Nosal, Paweł Partyka i Mieczysław Pergół.

Anna Hofman otrzymała tytuł Associate. Pracuje w Cushman & Wakefield od 2001 roku, od 2005 roku w dziale Powierzchni Handlowych. Jej ponad 11-letnie doświadczenie negocjatora na rynku nieruchomości przyczyniło się do współpracy z klientami: Neinver, Elbfonds Development, Multi Development i Globe Trade Centre.

Daria Kotarska otrzymała tytuł Associate. Pracuje w dziale Powierzchni Handlowych firmy Cushman & Wakefield. W swojej 18-letniej karierze zdobyła doświadczenie na rynku, które wpłynęło na udaną współpracę przy wielu projektach z klientami, takimi jak m.in.: Inter IKEA, Globe Trade Centre, CBRE GI, ING Real Estate oraz Atrium European Real Estate.

Magdalena Nosal otrzymała tytuł Associate Director. Magdalena pracuje jako Leasing Manager w dziale Zarządzania Nieruchomościami w firmie Cushman & Wakefield, kieruje zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w 5 centrach handlowych w tym w Centrum Handlowym Złote Tarasy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane