Cushman & Wakefield: Zmiany we władzach spółki w regionie EMEA

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2017 14:35

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła zmiany we władzach spółki w regionie EMEA, aby, dwa lata po globalnej fuzji z DTZ, wzmocnić swoje zaangażowanie w obszarze kluczowych zmian na rynku nieruchomości. Dotychczasowy dyrektor zarządzający w regionie EMEA, John Forrester, awansował na stanowisko prezesa, zaś Colin Wilson przejmie jego dotychczasowe obowiązki. Dodatkowo George Roberts stanął na czele spółki na rynkach brytyjskim i irlandzkim. Zmiany w strukturze władz weszły w życie 1 grudnia br.

W ramach obowiązków prezesa Forrestera będzie ścisła współpraca z CEO firmy – Brettem White’em oraz bieżący nadzór operacyjny i zarządzanie czterema regionami: obu Ameryk, EMEA, APAC i Chinami. Skupi się on także nad rozwojem oferty usług oferowanych przez firmę.

John Forrester pracował wcześniej jako dyrektor zarządzający DTZ w regionie EMEA. Do firmy dołączył w 1988 roku. W Cushman & Wakefield doprowadził m.in. do wzmocnienia spółki i akwizycji Cogest Retail (Włochy), DTZ Zadelhoff (Holandia) czy ADMOS (Belgia i Luksemburg).

Wilson dołączył do zespołu DTZ w 1996 roku. Zanim został szefem na Wielką Brytanię i Irlandię w 2012 r., kierował inwestycjami w Londynie i krajowymi zespołami inwestycyjnymi. W pracy na pozycji dyrektora zarządzającego w regionie EMEA Wilsona będzie wspierać prezes spółki na region EMEA – Carlo Barel di Sant’Albano.

– Cieszę się, że mogę wspierać rozwój naszego biznesu w regionie EMEA, gdzie w coraz większym stopniu lokalne różnice zacierają się. Uważam, że w erze narastającej niepewności politycznej, ekonomicznej i technologicznej zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi doradcze może być jeszcze większe niż dotychczas, szczególnie w obszarze relokacji kapitału, usług czy kadr – powiedział Colin Wilson.

Roberts wcześniej prowadził dział London Markets, obejmujący najemców, leasing, rynki kapitałowe, zespoły mieszkaniowe i deweloperskie. Nadzorował rozwój działu i był zaangażowany w najważniejsze projekty na terenie Londynu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,96

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane