Cydr Lubelski Antonówka

Autor: pr 16 września 2015 14:08

AMBRA S.A. wprowadza na rynek swój pierwszy cydr jednoodmianowy Cydr Lubelski Antonówka 2015. Jego premiera odbędzie się 19 września podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru w Lublinie. Do sklepów trafi tylko mała, limitowana seria Antonówki 2015.

Zgodnie z zainaugurowaną w ub. roku tradycją, wczesną jesienią AMBRA S.A. wprowadza do sprzedaży limitowaną serię cydru z pierwszych sierpniowych zbiorów jabłek. W tym roku jest to pierwszy w Polsce szeroko dostępny cydr jednoodmianowy.

Podobnie jak klasyczna wersja, Cydr Lubelski Antonówka jest w pełni naturalny. Powstaje w 100% ze świeżego soku z polskich jabłek, w procesie naturalnej fermentacji, bez dodatku wody, cukrów, barwników i aromatów. Soczyste polskie Antonówki na tegoroczną serię (liczącą około 200 000 litrów) zostały zebrane ręcznie w ostatnich dniach sierpnia 2015 roku. Fermentacja w niskiej temperaturze trwała kilka dni.

Cydr Lubelski Antonówka 2015 dostępny będzie sezonowo, co podyktowane jest dostępnością odmiany, z której jest produkowany.

Limitowana seria Cydru Lubelskiego Antonówka 2015 dostępna będzie tylko w wybranych sklepach detalicznych. Wprowadzeniu nowości towarzyszyć będą dedykowane ekspozycje w sklepach podkreślające wyjątkowość, naturalność i najwyższą jakość produktu.

Sugerowana cena: 13,99 pln za 1 litr

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane