Czekoladki Krówkowe marki Wawel

Autor: pr 25 kwietnia 2013 12:36

Czekoladki Krówkowe marki Wawel

Do oferty produktów z nadzieniem krówkowym dołączy jeszcze jeden. Czekoladki Krówkowe –łakocie z mlecznej czekolady wypełnione półpłynnym karmelowym nadzieniem z pewnością ucieszą wszystkich miłośników nadzienia krówkowego. Dostępne w sprzedaży od kwietnia 2013 roku.

Do chwili obecnej dzieci mogły wybierać między czekoladą, batonikiem Krówkowym a tradycyjnymi ręcznie produkowanymi Krówkami.
Tej wiosny do „łaciatego" grona dołączyła kolejna propozycja.

- Czekolady i batoniki z nadzieniem krówkowym to słodkości, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W związku z ich dużą popularnością postanowiliśmy rozszerzyć nasz asortyment o kolejny produkt. Jesteśmy przekonani, że czekoladki przypadną do gustu nie tylko najmłodszym, ale wszystkim miłośnikom korówkowego nadzienia - mówi Anna Rieger, Dyrektor Działu Marketingu, Wawel SA.
Łaciata, czarno- biała szata graficzna czekoladek nawiązuje tematyczniedo znanych już produktów z Krówkowej linii. Czekoladki dostępne będą w dwóch formatach. W kilogramowych opakowaniach zbiorczych oraz 2,3 kg displayach przeznaczonych do sprzedaży na luz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,08

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane