PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czekolady marki Goplana dostępne w nowej odsłonie

Autor: pr 19 lutego 2015 11:49

Czekolady marki Goplana dostępne w nowej odsłonie

Metamorfozie poddano szatę graficzną opakowań i kształt czekoladowych kostek. Zmianom towarzyszy rozszerzenie oferty, w tym czekolady z nadzieniami pralin i cukierków marki Solidarność.

Goplana w nowej odsłonie wyróżnia się odmienioną szatą graficzną opakowań. Większy, odświeżony logotyp na panelu w kolorze brązowym, budzi silne skojarzenia z czekoladą i jest jeszcze bardziej zauważalny na sklepowych półkach. Na etykietach nowych wariantów smakowych dominuje złota kolorystyka, podkreślająca wyjątkowość oferty. Z kolei wprowadzenie poziomej orientacji grafiki zapewnia lepsze możliwości ekspozycyjne czekolad. Efektem przeprowadzonych zmian jest bardziej nowoczesna i elegancka odsłona produktów.

Marka ujednoliciła gramatury małych tabliczek do 90 g. Trzon oferty czekolad Goplana stanowią kultowe Klasyczna Gorzka 90 g i Oryginalna Mleczna 90 g. Wymiary tabliczek zostały dopasowane do standardu rynkowego. Zmiany objęły również czekoladowe kostki, które kształtem nawiązują do pralin. Ponadto marka wprowadziła do oferty nowy format czekolad - duże tabliczki o gramaturze 230 g i 245 g.

Portfolio marki Goplana zostało rozszerzone. Dołączyły do niego tabliczki z nadzieniami popularnych pralin i cukierków Solidarności. Nowe warianty smakowe obejmują czekolady 90 gramowe: Mister Ron, Toffino i Złoty Orzech oraz duże: Choco Choco 245 g, Pistachio 245 g i Toffino 245 g. W dużym formacie nie mogło też zabraknąć kultowej Oryginalnej Mlecznej o gramaturze 230 g.


 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane