PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka chce otwierać 100 dyskontów rocznie

Autor: PAP 16 stycznia 2014 09:06

Czerwona Torebka chce otwierać 100 dyskontów rocznie

Do końca tego roku Czerwona Torebka chce mieć kilkadziesiąt sklepów w nowym formacie, a docelowo zamierza otwierać 100 dyskontów rocznie. Spółka jest zainteresowana kolejnymi przejęciami, przygląda się kilku projektom.

Pierwsze pilotażowe dyskonty spółka uruchomiła w grudniu 2013 roku w pięciu miastach: w Gdańsku, Działdowie, Bydgoszczy, Bytomiu i Białymstoku. Kilka dni temu otwarte zostały kolejne dyskonty w Nowym Sączu, Szczecinie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

- Na pierwszy kwartał tego roku planujemy kolejne otwarcia. Pod koniec 2014 chcemy zarządzać kilkudziesięcioma Dyskontami Czerwona Torebka, a docelowo zamierzamy otwierać po 100 sklepów rocznie - powiedział Paweł Ciszek, prezes spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Michał 2014-01-16 12:22:31

  Spokojnie wyjdzie na swoje. Te sklepy zapewne staja się "pojnikami" dla pobliskich pijaczków. Będzie jak w żabkach. Żulia okoliczna zrobi obrót. Potem sprzeda się funduszowi ten zmieni logo i wchłonie pojnik. A sklepiki te poprowadzi naiwny ajent, któremu do łba na szkoleniu wmówią że będzie przedsiębiorcą.

 • NICKt 2014-01-16 10:44:18

  BYŁEM NA OTWARCIU TEJ NOWOŚCI. I DO DZISIAJ NIE WIEM O CO TYM RAZEM CHODZI PANU MARIUSZOWI Ś. DZIWNA PANUJE W TYM CZYMŚ ATMOSFERA, ANI TO SKLEP, ANI HURTOWNIA. KLIENTÓW NA OTWARCIU BYŁA GARSTKA, A I TAK SZYBCIEJ WYCHODZILI ANIŻELI WCHODZILI DO ŚRODKA. MYŚLĘ, ŻE DOBRA PASSA I POMYSŁY MAGIKA Z POZNANIA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY, CO POTWIERDZA NAZWA TEGO DYSKONTU, NAZWA SUGERUJĄCA RACZEJ HANDEL ODZIEŻĄ. NO ALE SZUM MEDIALNY TRZEBA ROBIĆ, MOŻE ZNOWU ZNAJDZIE SIĘ CHĘTNY, KTÓRY BĘDZIE CHCIAŁ KUPIĆ TO CUDO.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,59

 • Śr

  2,70

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane