PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka chce otwierać supermarkety i sklepy specjalistyczne

www.portalspozywczy.pl 10 lutego 2014 16:41

Czerwona Torebka chce w przyszłości otwierać supermarkety, a także sklepy specjalistyczne. Nie jest zainteresowana formatem hipermarketów - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Przemysław Schmidt, członek rady nadzorczej spółki Czerwona Torebka.

- Mamy trzy kanały dystrybucji, a w przyszłości może zdecydujemy się na supermarkety oraz sklepy specjalistyczne - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Przemysław Schmidt.
Obecnie spółka Czerwona Torebka zarządza sklepami convenience, dyskontami oraz jest obecna w segmencie e-commerce. Do spółki należą też Pasaże Handlowe Czerwona Torebka.
Schmidt podkreśla, że spółka chce być obecna we wszystkich istotnych kanałach dystrybucji. Czerwona Torebka myśli więc również o sklepach specjalistycznych jak np. drogerie czy sklepy z produktami dla zwierząt.
- Na naszym rynku jest cała masa ciekawych projektów tego typu. Np. mogłyby to być sklepy z produktami dla zwierząt, czy sklepy drogeryjne, jednak przy tym zastrzeżeniu, że każdy z nich musi być dobrze sformatowany - mówi Schmidt.
- Nie będziemy się na pewno koncentrować na hipermarketach, bo sądzimy, że ten format najlepsze czasy ma już za sobą - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mario 2014-02-11 15:11:34

  Te cwaniaczki kombinują jak koń pod górę, mają szmal i udają greka. A decydentom państwowym "rybka" ani też przy tym korzystają i co obchodzi że maluczkich niszczą, a do współpracy potrzebują tylko szmalowych gości.

 • Miro 2014-02-11 13:29:32

  Chciałem podjąć współpracę z tą siecią. Proszę o wzór współpracy by zapoznać się z warunkami. Odpowiedź noże później... Pytam o marżę na sortyment odpowiedź później. Pytam o prawa i obowiązki odpowiedź później. To ja im na to później jak przestaniecie kręcić..

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane