Czerwona Torebka sprzedała lokale za 56 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2014 13:07

W 2013 roku Czerwona Torebka sprzedała 104 lokale o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 7 805 mkw.

Sprzedaż lokali handlowych i usługowych zlokalizowanych w sieci pasaży Czerwona Torebka została uruchomiona na początku 2013 roku. Oferta spółki jest skierowana nie tylko do inwestorów zainteresowanych rynkiem nieruchomości, ale także do osób prywatnych. Obecnie nabywcy lokali otrzymują stały i kwartalnie wypłacany czynsz.
Inwestycja w lokale w pasażach Czerwona Torebka to stała roczna stopa zwrotu na poziomie 8 proc., która dodatkowo jest waloryzowana każdego roku o wartość wskaźnika inflacji. Czerwona Torebka przez czas trwania umowy zajmuje się zarządzaniem i komercjalizacją powierzchni ponosząc wszelkie koszty związane z bieżącym funkcjonowaniem np. ubezpieczenia czy wydatków remontowych. Konstrukcja produktu chroni zgromadzony kapitał przed inflacją i co najważniejsze inwestor posiada realną wartość w postaci lokalu handlowego lub usługowego.
Spółka planuje, że sprzedaż w 2014 roku będzie wyższa od wyniku osiągniętego w 2013 roku. Trwają negocjacje z potencjalnymi klientami na kwotę bliską 23 milionów złotych. Do końca 2013 roku spółka posiadała 65 pasaży handlowych Czerwona Torebka na terenie całego kraju. Ich poziom komercjalizacji jest bliski 90 proc. Wśród najemców oprócz regionalnych przedsiębiorców, znajdują się znane ogólnopolskie marki takie jak Rossmann, Pepco, Neonet, MediaExpert, Euro RTV AGD czy Textil Market.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane