PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka uruchomi cztery kolejne pasaże

Autor: dlahandlu.pl 24 kwietnia 2013 13:14

Do końca maja sieć pasaży handlowych Czerwona Torebka zasilą kolejne otwarte obiekty. Jeszcze w kwietniu do dyspozycji klientów zostanie oddany pasaż w Tczewie (woj. pomorskie). W maju do otwartych obiektów dołączą Czerwone Torebki w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie), Sanoku (woj. podkarpackie) oraz Łobzie (woj. zachodniopomorskie).

W pierwszym kwartale spółka oddała do użytku łącznie sześć pasaży. Do końca maja liczba ta wzrośnie do 10. W czterech nowo otwieranych obiektach stopień komercjalizacji oferowanej powierzchni handlowej wynosi ponad 90 proc.. Wśród najemców dominują lokalni przedsiębiorcy.
W portfelu najemców Czerwonych Torebek w Szczecinie, Tczewie, Łobzie i Sanoku silną grupę stanowią przedstawiciele branży FMCG - sklepy mięso-wędliniarskie, piekarniczo-cukiernicze, a także sklepy ogólnospożywcze typu convenience. Wśród najemców nie brak też reprezentantów branży odzieżowej i obuwniczej. Uzupełnienie oferty handlowej stanowią apteki, punkty gastronomiczne, sklepy ze sprzętem komputerowym, RTV i AGD, a także drogerie i kwiaciarnie. 
Na koniec 2013 r. na terenie kraju będzie funkcjonowało 114 obiektów o łącznej powierzchni 74,6 tys. m kw. W 2016 roku liczba pasaży handlowych na terenie kraju osiągnie liczbę 484 o łącznej powierzchni 312,6 tys. mkw.
Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane