PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka zainteresowana akwizycjami

www.portalspozywczy.pl 14 lutego 2014 13:04

Czerwona Torebka, która zarządza siecią sklepów convenience Małpka Express i siecią dyskontów Czerwona Torebka, jest zainteresowana akwizycjami, aby być obecna we wszystkich istotnych dla niej kanałach dystrybucji - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Przemysław Schmidt, członek rady nadzorczej spółki Czerwona Torebka.

- Jesteśmy zainteresowani akwizycjami, ale będziemy bardzo ostrożni - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Przemysław Schmidt.
- Widzieliśmy wiele możliwych podmiotów do przejęcia, ale okazało się, że koszt ich naprawy był tak duży, że bardziej opłaca się zrobić coś od zera. Takim przykładem może być Bomi - dodaje.

Obecnie spółka Czerwona Torebka działa w trzech kanałach dystrybucji: zarządza siecią sklepów convenience Małpka Express, siecią dyskontów Czerwona Torebka oraz jest obecna w segmencie e-commerce poprzez sklep merlin.pl. Grupa w swoim portfolio posiada również sieć Pasaży Handlowych Czerwona Torebka. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Mirek 2014-02-14 15:17:55

    Że czym zarządza torebka? Garstka sklepików z ajentami którzy rotują jak ajenci żabek? Ten biznes jak z resztą inne ajento-podobnymi to bzdura! Nikt nie będzie pracował dla tych cwanych pożal się boże przedsiębiorców.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane