Czeskie piwa Praga teraz w Polsce

Autor: pr 19 listopada 2014 09:42

Czeskie piwa Praga teraz w Polsce

Amazis.net quality food&drinks przedstawił nowości - Praga Authentic Czech Beer, czeskie piwa kategorii premium dedykowane sieciom handlowym i detalicznym oraz segmentowi HoReCa.

Kolekcja Praga Premium Pils i Praga Dark Lager to nowości na polskim rynku. Tajemnicą ich smaku jest 200-letnia tradycja produkcji opierająca się na niezmechanizowanych metodach oraz wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników. Potwierdzeniem jakości jest także długi proces warzenia piwa trwający od 55 do 65 dni, co jest charakterystyczne dla piw produkowanych w małych i średnich browarach. Praga Premium Pils to piwo o zawartości alkoholu 4,7% (OG/ciężar pierwotny 11,2%), a Praga Dark Lager - 4,5% (OG/ciężar pierwotny 11,4%).

Amazis.net quality food&drinks (wcześniej undiscovered wines) jest wyłącznym importerem czeskich piw Praga w Polsce. Przedstawiciel nie wyklucza nawiązania dalszej, stałej współpracy z wybranym polskim dystrybutorem posiadającym w ofercie marki kategorii premium kierowane do punktów handlowych oraz branży HoReCa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane