PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Częstochowa: Na sprzedaż działka pod park handlowy

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2015 11:49

10 kwietnia 2015 w Sądzie Rejonowym w Częstochowie odbędzie się licytacja nieruchomości przeznaczonej pod PARK HADLOWY ; OUTLET CENTER ; położonej w Częstochowie przy ul. Jagiellońskiej 38, bezpośrednio obok hali MAKRO.

To działka niezabudowana nr ewid. 2/4 obręb 315, o powierzchni 1.8543 ha, będącej w użytkowaniu wieczystym dłużnika Jermon Bydgoszcz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Nieruchomość położona jest przy ul. Jagiellońskiej 38 w Częstochowie, w odległości ok. 2 km od ścisłego centrum miasta. Dominujące otoczenie i sąsiedztwo nieruchomości stanowi w pierwszej kolejności zabudowa handlowo - usługowa, uzupełniona o funkcje przemysłowe i magazynowe. Przedmiotowa nieruchomość nie jest zabudowana, ani użytkowana, sąsiaduje bezpośrednio z halą MAKRO i jej rozległym parkingiem, obiektem o wiodącej funkcji handlowej, wielko powierzchniowym (ok. 8000 mkw.), z którym na podstawie opisanych w KW praw służebności korzysta ze wspólnych wjazdów od strony ul. Jagiellońskiej i Równoległej.

Dla nieruchomości wydana została Decyzja o Warunkach Zabudowy będąca w prawnym posiadaniu wierzyciela hipotecznego, która zostanie przepisana na nabywcę. Zgodnie z jej treścią, na nieruchomości możliwa jest budowa do 10 budynków handlowo - usługowych w zabudowie grupowej, o pow. sprzedaży każdego do 2000 mkw., wraz z niezbędną infrastrukturą. Wierzyciel jest w posiadaniu także innej, uzupełniającej dokumentacji dotyczącej nieruchomości, w tym koncepcji zagospodarowania terenu, z których wynika że, na nieruchomości jest możliwa budowa obiektu handlowego typu PARK HANDLOWY ; OUTLET CENTER o pow. GLA ok 6.000 mkw.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,70

 • Śr

  5,21

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane