PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Członek RN Dino awansował w Enterprise Investors

Autor: www.dlahandlu.pl 23 stycznia 2015 12:36

Enterprise Investors ogłosiła awans Michała Kędzi na partnera. Nowy partner dołączył do firmy jako analityk w 2007 roku, a w 2012 roku został awansowany na wiceprezesa. W trakcie swojej kariery w Enterprise Investors był zaangażowany w wiele projektów inwestycyjnych, koncentrujących się wokół sektora dóbr konsumenckich, ochrony zdrowia i usług finansowych. Zasiada w radach nadzorczych trzech firm: Dino (sieć supermarketów), X-Trade Brokers (dom maklerski) i Nu-Med Grupa (sieć klinik onkologicznych).

Przed podjęciem pracy w Enterprise Inwestors, pracował w warszawskim zespole fuzji i przejęć EY.  Michał Kędzia posiada tytuły magistra Finansów i Rachunkowości oraz Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Enterprise Investors jest jedną z największych firm zarządzających private equity i venture capital w Europie Środkowej i Wschodniej. Działa od 1990 roku i utworzyła osiem funduszy o łącznym kapitale przekraczającym 2 miliardy euro. Fundusze te zainwestowały 1,6 miliardów euro w 133 spółki w różnych sektorach i zakończyły inwestycje w 106 spółkach, uzyskując przychody brutto w wysokości blisko 2,2 miliardów euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane