Czterech nowych najemców Forum Gdańsk

Autor: pr 8 czerwca 2016 11:27

Do Forum Gdańsk dołączyły kolejne marki. Spośród nowych najemców największy lokal wynajęła perfumeria Sephora – 290 mkw. na poziomie +1. Oferta wyposażenia wnętrz wzbogaciła się o turecką markę English Home, która otworzy w Forum Gdańsk sklep o powierzchni 188 mkw. na poziomie -1. Natomiast oferta gastronomiczna poszerzyła się o punkt sieci Grycan (70 mkw na poziomie 2) i Przysmaki Domu Wiśniowieckich (97 mkw. na poziomie -1).

 - Dbamy o to, aby tenant mix Forum Gdańsk był odpowiednio zróżnicowany, dlatego wzbogacamy go o najemców reprezentujących różne branże oraz o różne koncepty. W naszej ofercie nie może zabraknąć znanych międzynarodowych i polskich marek, ale stawiamy też na lokalnych przedsiębiorców i firmy, które są obecne w Polsce stosunkowo od niedawna – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

Forum Gdańsk zaoferuje 62 000 mkw. powierzchni komercyjnej, na której znajdzie się około 220 lokali handlowych i usługowych, największe w Trójmieście wieloekranowe kino, klub fitness, restauracje i kawiarnie oraz wielopoziomowy parking na około 1 100 miejsc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane