PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Cztery Decathlony wystartują do końca roku

Property News 30 lipca 2013 10:40

Sieć Decathlon tylko do końca tego roku planuje otwarcie czterech kolejnych sklepów. Chodzi o placówki w Płocku, Szczecinie, Katowicach i Poznaniu - dowiedział się portal Propertynews.pl.

Decathlon w Płocku powstanie przy obecnie budowanym Centrum Handlowym Graniczna. Zgodnie z informacjami otwarcie sklepu ma nastąpić w listopadzie.

Obiekt w Katowicach jest realizowany przy hipermarkecie Auchan. Sklep będzie oferował 3,2 tys. mkw. powierzchni sprzedaży. Łącznie Decathlon zajmie 4,5 tys. mkw. W markecie powstanie łącznie 50 nowych miejsc pracy.

Inwestycja w Szczecinie powstaje w ramach Marcredo Center. Będzie to retail park o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga - jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. Oprócz Decathlona w obiekcie wystartują:, Jula, sklep z elektroniką użytkową, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na grudzień 2013 roku.

Czwarta placówka, jaka zostanie otwarta w tym roku, będzie zlokalizowana w Poznaniu przy CH Auchan Komorniki. Inwestycja mieści się przy ul. Głogowskiej. Klienci na terenie centrum handlowego mają do dyspozycji ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji.

W tym momencie Decathlon w Polsce dysponuje siecią 29 placówek. Łączna powierzchnia handlowa sieci to około 100 tys. mkw. Średnia powierzchnia jednego sklepu wynosi około 3,5 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane