Cztery kolejne firmy dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 28 października 2015 09:15

DLA Piper, Berry Project, SMV Group i JG Business Suport to nowe firmy w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Obecnie e-Izba zrzesza ponad 175 podmiotów tworzących branżę e-gospodarki w Polsce.

Berry Project to agencja interaktywna. Team programistyczny odpowiada za budowę rozwiązań e-commerce na bazie autorskiego silnika lub oprogramowania Magento. Team marketingowy odpowiada za stałą komunikację marketingową dla obsługiwanych projektów.

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach. Biuro DLA Piper w Warszawie świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz polskich spółek, prowadzących działalność biznesową w różnych sektorach gospodarki, w tym w branży nowoczesnych technologii.

JG BUSINESS SUPPORT Joanna Gosiewska-Kozłow to firma doradcza pomagająca przedsiębiorstwom przejść wewnętrzną transformację.
 

SMG jest agencją zajmującą się tworzeniem rozwiązań wspierających biznes reklamodawców w obszarze komunikacji marketingowej. SMG należy do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. Posiada 130 biur w kilkudziesięciu krajach i zatrudnia 8000 pracowników. W polskim biurze SMG pracuje blisko 350 specjalistów w dziedzinie komunikacji, mediów, strategii marketingowych, analityki, badań, technologii, narzędzi wspierających sprzedaż i marketing, kreacji i content marketingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zoni 2015-11-01 00:41:07

  Berry Project to moim zdaniem najlepsza agencja interaktywna w Warszawie. Są mega profesjonalni, mają super pomysły, a ich działania przenoszą się na wyniki finansowe - polecam!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  7,14

 • Min

  3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane