PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czwarta odsłona akcji "FRoSTERZY"

Autor: pr 14 października 2016 11:15

Właśnie ruszyła kolejna edycja FRoSTERÓW – akcji, podczas której tysiąc osób otrzyma zestawy najnowszych produktów FRoSTY. To już po raz czwarty konsumenci będą mieli okazję przetestować je w swoich domach.

W tym roku ocenie konsumentów poddane zostaną warzywne i rybne nowości z portfolio marki: Burgery z brokuła i kalafiora z pietruszką, Burgery ze szpinaku z mozzarellą i czosnkiem oraz Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem.

- Opinie klientów od wielu lat w dużym stopniu definiują kształt portfolio produktowego FRoSTY – mówi Aleksandra Wysocka, Marketing Manager z FRoSTY – Obserwując ich wybory, poznając oczekiwania, możemy nieustannie ulepszać nasze produkty i dostosowywać je do potrzeb naszych konsumentów. FRoSTERZY to nie tylko niebanalny projekt wyróżniający markę, lecz przede wszystkim akcja pozwalająca w realny sposób angażować klientów w rozwój oferty.

Tegoroczne wydarzenie to już czwarta odsłona akcji. Aby wziąć w niej udział, należy od 10 do 30 października br. zarejestrować się przez specjalnie przygotowany formularz na stronie www.frosterzy.pl lub za pośrednictwem aplikacji dostępnej na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: „Jak wykorzystujesz czas oszczędzony dzięki produktom FRoSTY?”. Wybrani konsumenci z 10 największych miast: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania, Torunia i Szczecina na przełomie listopada i grudnia otrzymają specjalnie przygotowane zestawy produktów FRoSTY.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane