PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czwarty Vendo Park w Polsce już otwarty

Property News 3 listopada 2016 13:00

Marka Vendo Park należąca do Trei Real Estate GmbH otworzyła trzynasty już park handlowy. Tym razem w Mińsku Mazowieckim.

 – To drugie otwarcie w przeciągu tylko dwóch tygodni: „Niemal w tym samym czasie rozpoczęliśmy budowę w Polsce i na Słowacji i równo po 7 miesiącach udało nam się oddać najemcom obydwa Vendo Parki - cieszy się Pepijn Morshuis, prezes Trei Real Estate. Po miejscowości Zlaté Moravce na Słowacji przyszła teraz kolej na polską lokalizację, oddaloną o około 40 km od Warszawy.

Już na długo przed otwarciem cała powierzchnia Vendo Park, prawie 3000 mkw. była wynajęta. W parku handlowym ulokowało się w sumie 7 podmiotów. Do grona najemców należą firmy handlu detalicznego z branży Non-Food, jak KiK, Rossmann, TXM, RtvEurAgd, Martes Sport i Ziko Apteka. Ich ofertę uzupełnia szeroki asortyment sąsiadującego z parkiem marketu Kaufland oraz sklepu Zakładów Mięsnych Stanisławów, który również zalicza się do najemców parku.

Nowy park handlowy w Mińsku Mazowieckim to czwarty taki obiekt w Polsce obok parków w Nysie, Chełmie i Milanówku. To jednak nie koniec. - Generalnie na polskim rynku widzimy realny potencjał na 40 takich lokalizacji - deklaruje Jacek Wesołowski, członek zarządu Trei Real Estate w Polsce. -Także w przyszłości pragniemy konsekwentnie realizować naszą koncepcję parków handlowych- dodaje.

Propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane